You are here: Home

FAQE INTERNETI

FAQE INTERNETI & SHERBIME IT & CEL: 0673969781

Faqe Interneti

Zhvillimi dhe dizajnimi i faqeve te Internetit(Hostim +Domain+Seo+Marketing)

Faqja e internetit pa asnjë dyshim është pasqyra e vërtetë e biznesit tuaj.Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj, na kontakto që të flasim për këtë. Nëse e ke një faqe, por, për çfarëdo arsyeje nuk je i kënaqur, na kontakto që të kujdesemi ne për faqen tuaj.

Qëllimi ynë kryesor për ty si klient është krijimi i një web-faqeje profesionale, praktike dhe lehtësisht të përdorshme nga klientët tuaj aktual dhe ata potencial, si dhe paraqitja e qartë e mesazhit tuaj drejtuar vizitorëve.Faqe Interneti është nje kompani e specializuar në ofrimin e shërbimeve profesionale për web dizajnim dhe zhvillim të faqeve të internetit.Jemi më të mirët dhe më të lirët, nëse gjen më mirë dhe më lirë, ne ta bëjmë një faqe pa para.

"Fillestare" 199 €                       "Biznes" 299 €                         "Profesionale" 399 €

Shërbimet tona për faqe të internetit sipas standardeve më të larta dhe teknologjive me te fundit, ofrohen për korporata, biznese komerciale, organizata të mesme e të vogla, si dhe për individë të ndryshëm.

Faqe Interneti është gjithashtu në gjendje të ofrojë Optimizimin ne motoret e kerkimit, statistika te ndryshme mbi vizitoret ne faqen tuaj dhe marketing ne rrjetet sociale facebook, twitter.Kurrë mos hezito të na kontaktosh për të marrë një ofertë nga ne.

MOS HEZITO KONTAKTO TANI ! 
TEL: 355666180764

        Turizmi APAAL World Wide University
   Organizate Joqeveritare Kompani investigative Euro Lajme
Kristal Italia  Lajme-shqip Platforma e-learning
   
Soft Solution
 
 

Lajme

Kontakt

Lini mesazhin apo pyetjen tuaj dhe do tju pergjigjemi në rastin më të parë të mundshëm!CEL 355666180764


faqe-webi2

faqe-intereneti


Certificate of Quality

cert

Nr i vizitoreve

130288
Sot21
Dje105
Kete jave374
Kete muaj3465
Gjithe kohes130288
IP JUAJ-35.173.57.84

Sondazh

Si i vleresoni sherbimet tona.
 

Kontakt

  • Web Solutions  Shqiperi  Tirana Rr : Elbasnit prane Ambasades Amerikane
  • Web:www.faqewebi.trip-hostels.com
  • Mail:faqeinternet@gmail.com
  • Sherbimi suporti  24/7
  • Mob :355666180764