You are here: Home Karriera

FAQE INTERNETI

FAQE INTERNETI & SHERBIME IT & CEL: 0673969781

Njoftim Punesimi

Kerkohen persona te afte ne fushen e marketingut per gjetjen e klienteve potenciale qe deshirojne te ndertojne faqe interneti. Shperblimi  per cdo kontrate te realizuar eshte 50 Euro. Me teper informacion rreth kompanise mund te gjeni ne adresen e website: www.faqewebi.trip-hostels.com.
Nuk kerkohen aftesi te veçanta perveçse seriozitet dhe vullnet per te ecur perpara. Puna mund te zhvillohet me kohe te pjesshme ose me kohe te plote. Ka mundesi per fitime te larta dhe pavaresi ekonomike.
Te interesuarit mund te degojne  cv  me fotografi ne adresen e e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
 

Lajme

Kontakt

Lini mesazhin apo pyetjen tuaj dhe do tju pergjigjemi në rastin më të parë të mundshëm!CEL 355666180764Certificate of Quality

cert

Sondazh

Si i vleresoni sherbimet tona.
 

Kontakt

  • Web Solutions  Shqiperi  Tirana Rr : Elbasnit prane Ambasades Amerikane
  • Web:www.faqewebi.trip-hostels.com
  • Mail:faqeinternet@gmail.com
  • Sherbimi suporti  24/7
  • Mob :355666180764