You are here: Home Rreth nesh Lodra per femijet

FAQE INTERNETI

FAQE INTERNETI & SHERBIME IT & CEL: 0673969781

DHURATE FANTASTIKE PER FEMIJET (HELIKOPTER FLUTURUES PER VETEM 5000 Leke te reja)

E-mail Print PDF

DHURATE FANTASTIKE PER FEMIJET (HELIKOPTER FLUTURUES PER VETEM 5000 Leke te reja):


A jeni përgatitur një dhuratë sekrete për ditëlindjen e femijes tuaj ose festat e ardhshme? Kjo lodër me telekomandë është zgjidhja më e mirë për fëmijë tuaj. Përveç kësaj, ajo është shumë e lehtë për të kontrolluar.Lodër me telekomandë mund të zhvilloje aftësitë vepruese te femijes  tuaj në masë të madhe. Kjo do të sjellë shumë kenaqesi dhe argëtim femijes tuaj në jetën e tyre,  dhe do të mbajë atë apo të saj argëtuan gjithë kohës. Mos hezitoni për të blere nje loder te të tillë femijes tuaj nje helikopter me telekomande sot!


AFTESITE E LODRES:


1.është shumë e lehtë për të kontrolluar
2.është dhuratë fantastike për fëmijë tuaj
3.do të sjellë shumë e argetim dhe kenaqesi femijes tuaj
4.E bukur dhe loder klasike
5.do të jetë një shoqërues i mirë per femijen tuaj
6.It do të japë kujtesën paharrueshme tuaj kec në ditë të veçanta
7.E pershtatshme për fëmijët 14 vjeç dhe deri dhe tek te moshuarit.
8.Fluturim lart e poshtë, nga ana e majtë dhe të djathtë

Specifikimet teknike :


1.Model: 2012
2.Channel: 2.5
3.Control Mode : infra-kuq Remote Control
4.Remote distancë: 10 metra
5.Battery: 140mAh
6.Flight time: 8 minuta
7.Charging kohë :30-40 minuta
8.Remote kontrollit të furnizimit: 6 x bateri AA (nuk përfshihen)
9.Main Diametër Rotor : 15.5cm/6.1 "
10.Dimensions: 18.2 x 3 x x 1.18 x 9.5cm/7.17 3,74 "(L x WXH)
11.Color: sipas deshires
12.Gross Pesha: 300g/10.58oz

Paketa përfshin:


1 x helikopter
1 x Telekomanduesi


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Nr tel :355696505090

Oferta e Limitura Nxitoni te kontaktoni

Oferte blini Helikoptera Fluturues

2

1

Last Updated ( Tuesday, 25 September 2012 20:50 )  

Lajme

Kontakt

Lini mesazhin apo pyetjen tuaj dhe do tju pergjigjemi në rastin më të parë të mundshëm!CEL 355666180764Certificate of Quality

cert

Sondazh

Si i vleresoni sherbimet tona.
 

Kontakt

  • Web Solutions  Shqiperi  Tirana Rr : Elbasnit prane Ambasades Amerikane
  • Web:www.faqewebi.trip-hostels.com
  • Mail:faqeinternet@gmail.com
  • Sherbimi suporti  24/7
  • Mob :355666180764