You are here: Home Si i vleresoni sherbimet tona.

FAQE INTERNETI

FAQE INTERNETI & SHERBIME IT & CEL: 0673969781

Si i vleresoni sherbimet tona.

Si i vleresoni sherbimet tona.
Perfekte
34  40%
Mire
16  18.8%
Refuzoj
16  18.8%
Shume e mire
11  12.9%

Number of Voters  :  85
First Vote  :  Monday, 09 October 2006 13:01
Last Vote  :  Thursday, 19 December 2019 18:27

Lajme

Kontakt

Lini mesazhin apo pyetjen tuaj dhe do tju pergjigjemi në rastin më të parë të mundshëm!CEL 355666180764Certificate of Quality

cert

Sondazh

Si i vleresoni sherbimet tona.
 

Kontakt

  • Web Solutions  Shqiperi  Tirana Rr : Elbasnit prane Ambasades Amerikane
  • Web:www.faqewebi.trip-hostels.com
  • Mail:faqeinternet@gmail.com
  • Sherbimi suporti  24/7
  • Mob :355666180764